Кошик
154 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Дефіцит базового масла на Україні призвів до подорожчання сировини

Дефіцит базового масла на Україні призвів до подорожчання сировини

Дефіцит базового масла на Україні призвів до подорожчання сировини

Українська асоціація виробників мастильних матеріалів "МАСМА" повідомляє про гострому дефіциті базового масла на Україні, який привів до постійного зростання цін на базові компоненти і на кінцеву вартість продукції мастильної галузі. Експерти назвали ситуацію кризою мастильної галузі світового рівня.

З жовтня 2020 року, на ринку нафти намітилася тенденція небувалого зростання цін на базові масла. За шість місяців (з жовтня 2020 року по березень 2021 року) ціни на базу I і II групи в цілому зросли майже на 70%. Тільки в лютому 2021 року зростання ціни по відношенню до січневої склав 10%. Це призвело до того, що українським виробникам мастильної продукції на лютневих тендерах вдалося закупити не більше 25% від звичайного об'єму. Чверть обсягу за ціною вийшла дорожче, ніж 100% обсяг за аналогічний період минулого року.

Виходячи з даних, отриманих від підприємств мастильної галузі України, динаміка зростання цін на масло індустріальне, починаючи з липня 2020 року, така:

 

Спостерігається криза на світовому нафторинку сьогодні припав саме на олії для промислового сектора. Як правило, їх виготовляють з базових масел SN-150, SN-500. Зростання цін на ці базові компоненти виглядає так:

“В течение 2020 года в связи с пандемией коронавируса значительно сократилось производство топлива, соответственно и базовых компонентов. Сегодня в мире наблюдается острый дефицит базовых масел, при этом повышенного спроса на топливо нет. В ближайшее время причин для стабилизации ситуации и возврата к прежней цене на базовые масла или тенденции к ее снижению нет. Ситуация действительно критическая. І небезпечна вона для всіх, хто користується мастильними матеріалами, не тільки максимальним подорожчанням, але і неможливістю придбати необхідну продукцію в принципі", — такий прогноз дають сьогодні експерти української асоціації виробників мастильних матеріалів "МАСМА".

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner