Кошик
154 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Оливи та мастила AGRINOL

        

    https://my.prom.ua/media/images/192543611_w640_h640_agrinol.jpg

«АГРІНОЛ» ― одна з перших незалежних компаній-виробників мастильних матеріалів і металевої тари в Україні. Широко використовуючи конверсионную техніку та обладнання, за короткий час було створено сучасне високотехнологічне виробництво.

З 2012 року — член Національного інституту пластичних мастил США (National Lubricating Grease Institute — NLGI). Велика кількість нафтових підприємств, виробників матеріалів, постачальників, дослідних інститутів, консультантів є членами ELGI і NLGI, тепер в їх числі і компанія «Агрінол».

Застосування традиційних способів виробництва і впровадження нових технологій власної розробки дозволило «АГРІНОЛ» швидко освоїти виробництво широкого спектру високоякісних мастильних матеріалів. Саме якість є пріоритетним у роботі підприємства. Для цього створена дослідна лабораторія, створена і акредитована в системі Держстандарту України контрольно-аналітична лабораторія мастил, ведеться постійний пошук і впровадження у виробництво принципово нових вітчизняних і зарубіжних матеріалів. Вироблена сьогодні гамма мастил Агрінол, відповідає ГОСТам і ТУ, максимально адаптована для використання в сучасному устаткуванні і враховує специфіку споживчого ринку.

    

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner