Кошик
154 відгуків
ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Масла Агрінол

Агрінол – одна з перших українських компаній, що вийшла на світовий ринок мастильних матеріалів і металевої тари. Сьогодні це найбільший імпортер мастил. Продукція цієї компанії поставляється в 20 країн Європи, Азії та Африки. Сировина і компоненти для виготовлення продукції проходять суворий відбір у власних лабораторіях. Посилений багатоступеневий контроль продукції зумовлює її високу якість. Масла та мастила Агрінол розраховані на роботу у всіх кліматичних зонах планети для обладнання і техніки різного рівня складності. Пріоритет компанії – екологічна безпека виробництва. Агригол перший український виробник, який сертифікував свою мастильну продукцію. Це також дозволяє імпортувати її в країни ЄС.

Смазочные материалы компании сегодня достаточно распространены у нас в стране. Агринол купить можно и в нашем интернет магазине. У нас представлен большой спектр данной продукции по приемлемым ценам. Применяют смазочные материалы Агринол в современных бензиновых, дизельных двигателях и работающих на газу. Они используются в промышленном транспорте, легковых и грузовых автомобилях, монотехнике. В ассортименте продукции представлены масла на минеральной основе, синтетические и полусинтетические.

Погляньте на продукцію представлену в каталозі магазину. Ознайомтеся з докладним описом і характеристиками масел. Переконайтеся, що пропонована продукція дійсно найвищої якості. Придбайте товари, і вони будуть доставлені вам найближчим часом. Для зручності клієнтів на сайті інтернет магазину передбачена послуга зворотнього дзвінка. Якщо вам необхідна допомога фахівців при виборі масла або просто консультація, повідомте про це нашу персоналу. Співробітники зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner