Кошик
154 відгуків
ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Мінеральне масло для двигуна

Пряма перегонка нафти з використанням в якості сировини мазуту, призводить до отримання мінерального масла для двигуна. Технологія його виробництва проста, чим і обумовлена невелика ціна моторного мінерального масла на відміну від синтетичного. В основу мінеральних змащувальних речовин закладено натуральне масло, що містить присадки, що поліпшують властивості кінцевого продукту. Вони, насамперед, сприяють збільшенню стійкості до зношування деталей, захист від корозії, очищення двигуна від шкідливих утворюють при згорянні палива, значно покращуючи його роботу і продовжуючи термін експлуатації транспортного засобу. Проте, постійна теплова та механічна навантаження зменшують термін служби масла, руйнуючи присадки.

Виробники мінеральних масел сьогодні приділяють належну увагу підвищенню характеристик присадок і поліпшення таких параметрів, як в'язкість, стійкість до навантажень, можливість холодного запуску двигуна при мінусових температурах.

Мінеральні масла за основними характеристиками поступаються синтетичним. У них суттєво збільшується витрата масла з-за високої випаровуваності. Часта заміна обумовлена низькою стійкістю до окислення.

Здійснюючи вибір товарів у нас, маєте можливість ознайомитися з докладним описом і характеристиками представлених товарів. Якщо вас цікавить яка-небудь додаткова інформація, або виникли проблеми безпосередньо в процесі підбору масла, зверніться до менеджерів нашої компанії. Співробітники нададуть вичерпні, професійні консультації. Допоможуть вибрати необхідний тип масла. Вся продукція, представлена в інтернет магазині, має надійних і перевірених виробників, відмінну якість і доступні ціни

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner