Кошик
154 відгуків
ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Трансмісійне масло

Трансмісійне масло

Для надійності і довговічності використання вашого транспортного засобу, дані олії не менш важливі, ніж моторні. Ці мастильні речовини використовуються в механізмах з зубчастими сполуками, таких як: коробка передач, ведучий міст, механізм рульового управління. Випускаються на мінеральній олії та синтетичної основи, для механічних і автоматичних коробок перемикання передач. Ціна трансмісійного масла, представленого нашою компанією, абсолютно прийнятна для всіх.

Основні його функції:

- мастило внутрішніх елементів коробки передач;

- забезпечення теплопровідності;

- стійкість до окислення і спінювання;

Маслам на мінеральній основі властива незначна стійкість до змін температури. У зв'язку з цим, вони вимагають більш частої заміни. Синтетичні володіють кращими робочими характеристиками. Іноді фахівці припускають можливість змішування масел, щоб отримати якесь середнє значення. Однак, важливо пам'ятати, що отримана при цьому суміш повинна мати однорідною структурою і відсутністю усіляких домішок.

Обираючи необхідне трансмісійне масло, враховуйте:

- рекомендації виробника;

- тип коробки перемикання передач;

- коефіцієнт в'язкості;

- кліматичні умови.

Якщо при виборі необхідного мастильного матеріалу у вас виникли запитання або знадобиться допомога професіоналів, скористайтеся послугами наших менеджерів. Вони зв'яжуться з вами в найкоротші терміни і нададуть вичерпні консультації. Погляньте на фото продукції представленої в каталозі нашого інтернет магазину. Ознайомтеся з їх детальними характеристиками. Переконайтеся, що всі товари високої якості. Придбайте продукцію за прийнятними цінами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner