Кошик
154 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Масла SHPD і UHPD

Масла SHPD і UHPD

Моторні масла SHPD і UHPD

Магістральні автобуси, вантажні автомобілі та тягачі далекого прямування виділяються специфічними умовами експлуатації. На них встановлені потужні і швидкісні дизельні двигуни нового покоління, виконані з високою точністю. Вони максимально пристосовані до важкого режиму роботи. Такі двигуни, звані «дизелями особливо високої якості» (Super High Performance Diesel і Ultra High Performance Diesel), відрізняються своєю економічністю, продовженим терміном експлуатації масла і зменшеною кількістю шкідливих викидів. Спеціально для них була створена нова категорія масел SHPD і UHPD, особливо високої якості зі значно подовженим інтервалом заміни.

Ці масла дозволяють повніше використовувати позитивні конструкційні особливості дизельних двигунів. Існують масла для потужних і швидкісних дизелів SHPD і UHPD категорій АСЕА-02 ЕЗ, Е4, Е5; АСЕА -04 Е4, Е6, Е7; API CI-4, СН-4, API CG-4.


Американські і європейські дизельні двигуни дещо відрізняються своєю конструкцією. Від цього залежать і вимоги, що висуваються до якості масел. Європейські двигуни характеризуються значно меншим зазором між поршнем і стінкою циліндра, а також іншою конфігурацією головок поршнів. Тому для цих двигунів важливо запобігти процес «полірування циліндрів», що виникає внаслідок скупчення в кільцевих канавках вуглецевих відкладень, і «вирівняти» хонингованную поверхню поршня. Масляна плівка стирається з гладкої поверхні кільця, що приводить до порушення змащування і збільшення витрати масла, тому у всіх європейських специфікаціях на моторні масла для потужних дизельних двигунів максимальна ступінь поліровки циліндрів обмежується. Причому допустима величина такого зносу знижується з 8% 2% по мірі підвищення класу масла від Е2 до Е5 (згідно АСЕА-02). Для забезпечення подовженого інтервалу заміни масла SHPD володіють високою стабільністю до окислення, мають великий резерв лужності (10-17 мг КОН/г) і, відповідно, характеризуються підвищеною сульфатною зольністю (до 1,8-2,0%). Наявність в їх складі нових високотехнологічних пакетів присадок забезпечує високі миючі властивості цих олій при менших значеннях лужного числа і більш низькою зольності.

Пробіг на маслах SHPD і UHPD може бути продовжений до 45-60 тис. км (для специфікації «Volvo» - VDS і VDS-2, відповідно) і навіть до 90 тис. км (MB 228.5). Проте варто пам'ятати, що складний міський режим експлуатації вимагає частішої заміни масла.

За своєю якістю ближче до масел SHPD і UHPD знаходяться американські масла рівня API CF-4, CG-4, СН-4 і CI-4.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner