Кошик
154 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

PENNASOL

PENNASOL

Мастильні матеріали ТМ PENNASOL виробляє завод Mineralоl Raffinerie Dollbergen GmbH– високотехнологічне нафтопереробне виробництво, що знаходиться в місті Долберген, недалеко від Ганновера. Продукція заводу утримує близько 7% ринку автомобільних мастильних матеріалів Німеччині, приблизно 25% продукції заводу йде на експорт. Сам завод спочатку був створений для отримання базового масла, що є основою для подальшого виробництва товарних моторних масел.

На сьогоднішній день це якісна та недорога продукція користується популярністю не тільки в Німеччині, але і в Данії, Швеції, Голландії, Польщі, Литві, Греції та інших країнах Європи і Азії. Важливо відзначити, що Mineralol Raffinerie Dollbergen GmbH – безпосередній виробник моторних масел. Це означає, що масла PENNASOL – не просто торгова марка, створена під замовлення на якому-небудь з нафтопереробних підприємств Німеччини для експорту в треті країни, а продукт якості, виготовлений для німецького споживача і відомий цього споживачеві вже 48 років.

Якість виробництва на заводі Mineralol Raffinerie Dollbergen GmbH підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001. Висока якість продукції регулярно перевіряється Союзом технічного нагляду Німеччини TUV і Організацією по захисту навколишнього середовища DEKRA. Mineralol Raffinerie Dollbergen GmbH – постійний член Комітету з нормування мінеральних масел і палива (FAM) при Німецькому промисловому стандарті (DIN).

Що стосується присадок, вони купуються у таких провідних виробників присадок, як Chevron і Lubrizol. В результаті масла Pennasol, що отримуються на виході з блендинговой установки заводу Mineralol Raffinerie Dollbergen GmbH, повністю відповідають вимогам, що пред'являються до мастила сучасними стандартами і автовиробниками.

Масла PENNASOL допущені до застосування провідними світовими виробниками - Mercedes-Benz, BMW,Volkswagen, GM, Ford, Porsche, Renault, Yamaha, Volvo, MAN, Scania, IVECO, Caterpillar.
В сучасних лабораторних умовах проводиться регулярний контроль в'язкості масел, проводяться ходові і температурні випробування.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner