Кошик
154 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "ТЕХНО-СІНТЕЗ ОЙЛ"
+380 (99) 497-61-63
+380 (98) 849-82-65

Що таке Літол ?

Що таке Літол ?

Літол — Пластична водостійке мастило, одержувана загущением нафтових масел літієвим милом 12-оксистеариновой кислоти. Робоча температура до 130 °C. Літол являє собою антифрикційні багатоцільову водостійку мастило, призначену для застосування у вузлах тертя колісних і гусеничних транспортних засобів, промислового устаткування і суднових механізмів різного призначення. Літол-24 Нафтове масло в'язкістю 60-75 мм2/с при 50 °С, загущене літієвим милом 12-гидроксистеариновой кислоти; містить антиокислювальну і вязкостную присадки.

В СРСР розроблялась Центральним науково-дослідним інститутом авіаційних палив і масел (ЦИАТИМ), який був створений постановою Ради Праці і Оборони СРСР від 27 квітня 1933 року. Інститут займався створенням нізкозастивающіх авіаційних масел, всесезонних моторних масел і низькотемпературних мастил, розробкою високооктанових компонентів авіаційних бензинів каталітичного крекінгу і каталізаторів. В 1941-1945 роках перебував в евакуації в Уфі, де розпорядженням Ради Народних Комісарів СРСР від 2 грудня 1941 року був об'єднаний з Державним науково-дослідним хімічним інститутом високих тисків (ГИВД). Наказом Міністерства нафтової промисловості СРСР від 15 листопада 1954 року ЦИАТИМ був об'єднаний з ВНИГИ і ВНИИТнефть, нині це Всеросійський Науково-Дослідний Інститут по Переробці Нафти.

Область застосування мастила Літол-24:

Підшипники кочення і ковзання всіх типів, шарніри, зубчасті та інші передачі, поверхні тертя колісних і гусеничних транспортних засобів, індустріальних механізмів, електричних машин і т. п.

Основні експлуатаційні характеристики:

• Висока колоїдна, хімічна і механічна стабільності, водостійка навіть у киплячій воді, при нагріванні не зміцнюється.

• Працездатна при температурі -40...+120 °С, короткочасно зберігає працездатність при температурі +130 °С.

• Проводиться за ГОСТ 21150-87

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner